Zespół

Rzecznik patentowy Maria Hładyniuk-Gązwa

Rzecznik patentowy od 2012 r. (nr wpisu 3366) i profesjonalny przedstawiciel przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) (nr wpisu 58556). Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Prawo. Dodatkowo, ukończyła Podyplomowe Studium Własności Przemysłowej na Uniwersytecie Warszawskim oraz European Trademark and Design Education Programme w EUIPO. Posiada dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze klientów krajowych oraz zagranicznych, w języku polskim oraz angielskim.

Adwokat Krzysztof Gązwa

Mecenas posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Posiada duże doświadczenie w sprawach z zakresu własności intelektualnej, prowadzi postępowania sądowe i administracyjne, związane z naruszeniami praw wyłącznych. Ponadto specjalizuje się sprawach z zakresu prawa cywilnego, handlowego, autorskiego, prawa konkurencji czy upadłościowego.

mgr Marta Domin

Asystentka rzecznika patentowego. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na kierunku Zarządzanie i marketing. Zajmuje się obsługą administracyjną sekretariatu, korespondencją w zakresie obsługi spraw oraz archiwizacją dokumentów.

Aplikant adwokacki Paulina Drop

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Obecnie odbywa aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie.

Na bieżąco współpracujemy z innymi rzecznikami patentowymi, tłumaczami i grafikami tak, by zapewnić Państwu kompleksową obsługę z zakresu własności intelektualnej.